Lietuvos klasterių žemėlapis

EPM Baltic klasteris
« grįžti

EPM Baltic (angl. Enterprise Performance Management) klasterio veiklos kryptis yra kurti ir diegti inovatyvius IT sprendimus, padedančius verslo klientams efektyviau organizuoti  verslo darbą, užtikrinti kokybę, skaitmeninti dokumentus, bei užtikrinti duomenų saugumą. 

EPM Baltic klasteris siekia iš vienų rankų suteikti klientams pilną sprendimą geriausiomis sąlygomis, todėl vienija organizacijas, kurios kuria verslo valdymo programinę įrangą ir vykdo susijusias veiklas, reikalingas užtikrinti pilnavertį verslo resursų valdymą.    

EPM Baltic klasteris aktyviai investuoja į inovacijas, bendradarbiauja su tyrėjais tam, kad būtų sukurti inovatyvūs produktai, kurie sėkmingai eksportuojami Europos Sąjungos rinkoje ir už jos  ribų. 

Strateginės kryptys. EPM Baltic pagrindinis tikslas yra bendradarbiaujant tarpusavyje sėkmingai parduoti Lietuvoje sukurtus programinės įrangos produktus ir paslaugas, bei kurti naujus.       

Veikiame trimis kryptimis: 

  • Bendradarbiavimas tarp tame pačiame rinkos segmente dirbančių kompanijų tam, kad didinti konkurencingumą eksporto rinkose 
  • Marketingo ir pardavimų organizavimas Lietuvoje, į ES ir už jos ribų 
  • Inovacijų kūrimas ir diegimas produktuose bei verslo vertės grandinėje                                                                            
Koordinatorius:
,
El paštas:
Tel.:
Nariai: